Alabama

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Alabama kinnisvara müügikuulutusi.

Alabama müügiks olev kinnisvara.

Alabama piirneb põhjaosaga Tennessee'iga, lõuna pool Floridasse ja Mehhiko lahte, Mississippi läänes ja Gruusias idaga.

2018 oli tulutoov aasta kogu kinnisvaraturul kogu riigis. Enamik riike on edenenud koos parema majanduse ja kõrgemate palkadega.

Birmingham on parim koht Alabama kinnisvara ostmiseks. Birminghami linn asub majesteetlike Appalachi mägede jalamil. See on kõige enam asustatud linn Jeffersoni maakonnas.

See oli ainus linn maailmas, millel oli kolm elementi terase tootmiseks - lubjakivi, kivisüsi ja rauamaak. Viimase 40 aasta jooksul on Birmingham muutunud oluliseks keskuseks tänapäeva suurtele tööstusharudele nagu ehitus, teeninduspangad, kirjastamine ja meditsiinilised uuringud. Pole ime, et linn on saanud maagilise linna nime.

Birmingham on parim koht Alabama osariigis elamiseks ja see on väga hea koht, et osta kinnisvara Alabama müügiks. Sellel on elav kesklinna, üha kasvav kogukond ja maailmatasemel restoranid, mis pakuvad erakordseid söögituba kohalikele ja turistidele.

Kui otsite endiselt madala riskiga ja stabiilset kinnisvaraturgu. Enamik Alabama müügis olevaid kinnistuid hinnatakse vahemikus $ 80,000 kuni $ 100,000.

See hinnavahe on populaarne koht kõikidele kogemustega investoritele. Kui soovite Birminghamis müüa kinnisvara.

Montgomery kinnisvaraturg on Ameerika Ühendriikides üks parimaid. Linnal on madal töötuse määr. See on üürikorter. Elukallidus on USA keskmisest 5% madalam. Montgomery kinnisvaraturu suundumused näitavad keskmiselt 3% -list kasvu aasta keskmisest müügihinnast ja 3% -ni keskmisest rendist kuus. Montgomery kinnisvaraturu suundumused on keskmiste kodude müügi kasv viimasel aastal 3%.

Montgomery kinnisvaraturul on kõige levinum eluaseme tüüp ühepereelamud, mis moodustab 69,62% linna elamutest. Montgomery kinnisvaraturul levivad teist tüüpi majad (18,06%) kortereid või kortereid, kahepoolseid kortereid, kortereid või teisi väikeseid kortermaju (7,00%) kortereid või kortereid ning paaris ridaelamuid ja teisi kortereid lisad (3,12%).

Alabama kinnisvara müügi keskmine hind on veidi üle $ 83 000. See tähendab, et saate minimaalselt aega.

Maja hinnad praegusel ajal ei muutu, seega ei arvestata teid kõrge hinnaga, kuid ärge muretsege selle pärast, et järgmise omandamise hind on 10% kõrgem. Montgomery Alabama kinnisvara on tänapäeval odav, ja vara väärtused jäävad tõenäoliselt stabiilseks.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 13625

Müük Talumaja, Alabama, Mobile, Mobile, 12041 West Oak Court

189,377.64EUR
Müük
Talumaja

2200 m²
3 magamistuba 2 vann soovitav lääne Mobile. Kodu University of South Alabama. Mitmeid lisasid, sealhulgas nurgas palju, 2 auto garaaž ja mängutuba (sa...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB